Skip to main content
mSKOK
Miło nam poinformować, że mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy Aplikacji mobilnej mSKOK. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz dążąc do stałego unowocześniania oferty, aplikacja została zaktualizowana i zyskała kilka udogodnień.

Co się zmieniło?
  • Nowe, przejrzyste, jeszcze prostsze w obsłudze menu
  • Bezpieczne logowanie za pomocą biometrii – odciskiem palca lub kodem PIN
  • Automatyczne wylogowanie po upływie 5 minut bezczynności
Aplikacja mobilna w łatwy i przejrzysty sposób dostarcza podstawowe informacje o koncie oraz pozwala sprawnie dokonać najważniejszych operacji. Już dziś możesz pobrać ją bezpłatnie i cieszyć się dostępem do konta na swoim urządzeniu mobilnym w każdej chwili i w dowolnym miejscu:
  • Google play (dla systemu operacyjnego Android, wymagana minimalna wersja systemu to 5.0.)
  • App Store (dla systemu operacyjnego iOS, wymagana minimalna wersja systemu to 10.0.)

AKTYWACJA aplikacji w 3 krokach:

mSKOK

Zaloguj się do Serwisu internetowego usługi eSKOK, wybierz opcję „Aktywuj Aplikację mobilną” dostępną nad głównym menu serwisu, a następnie ustal Hasło do Aplikacji mobilnej.

mSKOK

W sklepie dedykowanym dla systemu operacyjnego, jaki posiadasz na swoim urządzeniu mobilnym, wyszukaj Aplikację „mSKOK”, pobierz ją, a następnie zainstaluj.

mSKOK

Aktywuj aplikację wpisując numer Login oraz Hasło do Aplikacji mobilnej, nadaj Kod PIN lub ustaw logowanie za pomocą odcisku palca, zaloguj się i korzystaj z konta na telefonie lub tablecie.

Zachęcamy do korzystania z Aplikacji mobilnej!

Instrukcja użytkownika

Close Menu