mSKOK
Miło nam poinformować, że mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy Aplikacji mobilnej mSKOK. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz dążąc do stałego unowocześniania oferty, aplikacja została zaktualizowana i zyskała kilka udogodnień.

Co się zmieniło?
  • Nowe, przejrzyste, jeszcze prostsze w obsłudze menu
  • Bezpieczne logowanie za pomocą biometrii – odciskiem palca lub kodem PIN
  • Automatyczne wylogowanie po upływie 5 minut bezczynności
Aplikacja mobilna w łatwy i przejrzysty sposób dostarcza podstawowe informacje o koncie oraz pozwala sprawnie dokonać najważniejszych operacji. Już dziś możesz pobrać ją bezpłatnie i cieszyć się dostępem do konta na swoim urządzeniu mobilnym w każdej chwili i w dowolnym miejscu:
  • Google play (dla systemu operacyjnego Android, wymagana minimalna wersja systemu to 5.0.)
  • App Store (dla systemu operacyjnego iOS, wymagana minimalna wersja systemu to 10.0.)

AKTYWACJA aplikacji w 3 krokach:

mSKOK

Zaloguj się do Serwisu internetowego usługi eSKOK, wybierz opcję „Aktywuj Aplikację mobilną” dostępną nad głównym menu serwisu, a następnie ustal Hasło do Aplikacji mobilnej.

mSKOK

W sklepie dedykowanym dla systemu operacyjnego, jaki posiadasz na swoim urządzeniu mobilnym, wyszukaj Aplikację „mSKOK”, pobierz ją, a następnie zainstaluj.

mSKOK

Aktywuj aplikację wpisując numer Login oraz Hasło do Aplikacji mobilnej, nadaj Kod PIN lub ustaw logowanie za pomocą odcisku palca, zaloguj się i korzystaj z konta na telefonie lub tablecie.

Zachęcamy do korzystania z Aplikacji mobilnej!

Instrukcja użytkownika