Skip to main content

Konto Ponadczasowe - dla kogo jest przeznaczone?

Konto Ponadczasowe to rachunek płatniczy, który został stworzony dla wszystkich, którzy chcą przystąpić do Kasy Unii Lubelskiej i korzystać z wielu możliwości finansowych w jednym miejscu. Korzystanie z konta znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie – zwłaszcza w kwestii płatności za rachunki, czy zakupy.

Co możesz zyskać, otwierając konto Ponadczasowe?

Zostając posiadaczem Konta Ponadczasowego, możesz korzystać z wielu udogodnień na atrakcyjnych warunkach. Rachunek jest bezpłatny dla osób które nie ukończyły 25. roku życia, a także dla osób, które zadeklarowały miesięczne wpływy zewnętrzne w kwocie min. 1500 zł i wyraziły zgodę na komunikację z Kasą w formie elektronicznej (e-mail). Konto daje możliwość realizowania bezpłatnych transakcji przez Internet poprzez serwis bankowości elektronicznej eSKOK, a także poprzez aplikację mobilną mSKOK. Jego atutem jest ekologiczna wielowalutowa karta płatnicza Visa, która została wykonana w 82% z materiałów biodegradowalnych.

KORZYŚCI:

Dostęp przez Internet
Konto Ponadczasowe spełnia funkcję standardowego rachunku osobistego. Jest wyposażone w liczne udogodnienia, w tym również internetowy dostęp do konta 24 godziny na dobę.
Google Pay
Google Pay to jeden z globalnych standardów płatności mobilnych, który ma postać aplikacji mobilnej, umożliwiającej płacenie telefonem, lub smartwatchem.
Karta Visa
Do Konta Ponadczasowego możesz bezpłatnie otrzymać wielowalutową zbliżeniową kartę płatniczą Visa, dzięki której dokonasz zakupów bez prowizji w sklepach stacjonarnych i internetowych.
Aplikacja mobilna mSKOK
Aplikacja mobilna w łatwy i przejrzysty sposób dostarcza podstawowe informacje o koncie oraz pozwala sprawnie dokonać najważniejszych operacji.
Konto ponadczasowe_zero3
 • 0 zł za prowadzenie konta w miesiącu, w którym suma wpływów zewnętrznych wyniosła min. 1500 zł*
 • 0 zł za wydanie wielowalutowej, biodegradowalnej karty płatniczej Visa
 • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty w danym miesiącu kalendarzowym z bankomatów sieci Euronet na terenie Polski
 • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty w danym miesiącu kalendarzowym z pozostałych bankomatów na terenie Polski
 • 0 zł za przelewy przez internet (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US)
 • 0 zł za wypłaty i wpłaty gotówki w placówkach Kasy
 • możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych przez otwarcie linii pożyczkowej w rachunku
 • bieżąca kontrola wydatków dzięki całodobowemu dostępowi do konta przez Internet
 • bezpieczne płatności kartą Visa – bezpieczeństwo dzięki ubezpieczeniu od nieautoryzowanych transakcji i ochronie ustawowej
Lokata dla nowych członków
Możliwość założenia korzystnej lokaty tylko dla nowych Klientów
 • z wysokim oprocentowaniem 7%
 • z kwotą maksymalną: 40 000 zł
 • z okresem trwania lokaty 3 miesiące

*Dotyczy miesiąca kalendarzowego.

Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

Dokument dotyczący opłat Konto PonadczasoweRegulamin Indywidualnych Kont SpółdzielczychTwoje prawa przy dokonywaniu płatności w Europie - broszura
Konto Ponadczasowe
Zostań Członkiem Kasy
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej
 • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
 • Na spotkanie w oddziale przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.

Jesteś zainteresowany założeniem Konta Ponadczasowego?

Skontaktuj się z nami lub zostaw nam swoje dane kontaktowe.
Zadzwonimy tak szybko jak będzie to możliwe.

Skontaktuj się z nami

kontakt
infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00
Close Menu