Skip to main content

Szukasz taniej, szybkiej i prostej pożyczki?

Jeśli potrzebujesz gotówki szybko i łatwo dostępnej, a przy tym w bardzo atrakcyjnej cenie, to idealnie się składa!
Przedstawiamy gorącą ofertę pożyczki do 10 000 zł.

Sprawdź korzyści!

Pożyczka szybka gotówka w Kasie Unii Lubelskiej ma bardzo dużo zalet, dzięki którym jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:
szybka gotówka opis
  • oprocentowanie najniższe w Kasie już od 5,89%
  • nie jest wymagane dodatkowe zabezpieczenie
  • bez zbędnej zwłoki czasowej
  • bez zbędnych formalności

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,91 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 660 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 132,33 zł, oprocentowanie zmienne 9,49 %, całkowity koszt kredytu 472,33 zł (w tym: prowizja 140,00 zł, odsetki 332,33 zł, koszt ubezpieczenia 0,00 zł, koszt prowadzenia rachunku 0,00 zł), 28 miesięcznych rat równych w wysokości 111,87 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.08.2023 na reprezentatywnym przykładzie. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej.

Zostań Członkiem Kasy
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej
  • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
  • Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
dokumenty pożyczka
Skorzystaj z Pożyczki Gotówkowej
  • Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej i chcesz wziąć Pożyczkę, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości oraz dokumentem poświadczającym osiągany dochód i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.

Jesteś zainteresowany pożyczką gotówkową?

Skontaktuj się z nami lub zostaw nam swoje dane kontaktowe.
Zadzwonimy tak szybko jak będzie to możliwe.

Skontaktuj się z nami

kontakt
infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00
Close Menu