Skip to main content
LOGO KASA UNII LUBELSIEJ BIAŁE

Kasa Unii Lubelskiej - Kasa Dobrych Praktyk

Zmieniamy się dla Was! Jesteśmy jedną z pierwszych Kas na polskim rynku, które wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoim Klientów, gwarantują już teraz nową jakość usług finansowych – uczciwych, przejrzystych i zrozumiałych dla każdego.
neo

Działalności Kasy Unii Lubelskiej przyświeca idea NEO

naszymi wartościami są:

NOWOCZESNOŚĆ

Cenimy Twój czas, dlatego poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązań, by usprawnić obsługę. Do minimum skracamy procedury przyznawania pożyczki oraz ograniczamy formalności. Jednocześnie bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo transakcji, a warunki spłaty dopasowujemy do Twojej zdolności kredytowej. To nowoczesne podejście do pożyczki – szybkiej, a jednocześnie lekkiej.

ETYKA

Twoje bezpieczeństwo finansowe jest dla nas ważne, dlatego gwarantujemy sprawiedliwe ceny bez ukrytych kosztów i gwiazdek. Dajemy przejrzystą, zrozumiałą dla każdego umowę, a także dzielimy się z Tobą wiedzą niezbędną, by wziąć świadomie pożyczkę i uniknąć spirali zadłużenia.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wierzymy, że nasza pożyczka wspiera Twój budżet domowy w sposób uczciwy, nadmiernie go nie obciążając. Dlatego gwarantujemy prosty, zrozumiały język umowy pożyczkowej i indywidualnie ustalamy transparentne zasady przyznawania środków. Zapewniamy także profesjonalną pomoc w wychodzeniu z zadłużenia.

W Kasie Unii Lubelskiej dajemy coś więcej niż pożyczki, dajemy finansowe wsparcie i edukację.

Każdy nasz Klient, niezależnie od tego, czy jego wniosek został odrzucony, czy rozpatrzony pozytywnie – otrzymuje od nas proste i zebrane w krótkiej formie listy edukacyjne, opracowane przez naszych ekspertów. Listy stanowią kompendium wiedzy dla Klientów, które wyjaśnia często zawiłe pojęcia z zakresu kredytu konsumenckiego. Dodatkowo zawiera szereg porad jak poprawić swoją zdolność kredytową i nie wpaść w spiralę zadłużenia.
KASA nowe logo 2021

Dzięki Kasie Unii Lubelskiej:

  • łatwo przyswoisz podstawową wiedzę o rynku pożyczek gotówkowych
  • dowiesz się, jak poprawić swoją zdolność kredytową
  • nauczysz się oszczędzać, mimo zobowiązań kredytowych
  • dowiesz się, co zrobić, by uniknąć groźnej spirali zadłużenia

Sprawdź aktualną ofertę:

Zostaw nam swój numer, a skontaktujemy się z Tobą

Close Menu