Skip to main content

Wygodna, funkcjonalna, bezpieczna

taka jest karta Visa wydawana posiadaczom rachunków:

IKS Classic
IKS Senior
IKS Podstawowy

Aktywuj ją już dziś i ciesz się możliwościami, jakie daje Twoja Karta Visa!

Jak aktywować kartę?
Karta, którą otrzymasz w przesyłce pocztowej na podany adres korespondencyjny jest nieaktywna. By móc z niej korzystać – aktywuj ją wykonując dowolną operację z użyciem kodu PIN (np. wypłatę z bankomatu, płatność w sklepie). Jeśli to Twoja pierwsza karta w Kasie Unii Lubelskiej kod PIN otrzymasz w osobnej przesyłce pocztowej.

Jeśli już aktywowałeś Twoją Kartę Visa korzystaj w pełni ze wszystkich jej funkcjonalności:

karta visa
Płać za zakupy w Polsce i za granicą

Twoją kartą możesz płacić bez prowizji we wszystkich punktach handlowych honorujących karty Visa (w sklepach, na stacjach benzynowych, w kinach, restauracjach). Łatwo i wygodnie!

płać kartą visa w Internecie
Kupuj przez Internet

Karta Visa umożliwia bezpieczne płatności za zakupy w Internecie. Do ich realizacji służy trzycyfrowy kod CVV2, który znajduje się na rewersie karty. Służy on do dodatkowej weryfikacji transakcji.

płatność zbliżeniowa Visa
Korzystaj z wygodnych płatności zbliżeniowych

Dzięki tej funkcjonalności za zakupy w kwocie do 100 zł zapłacisz korzystając z funkcji zbliżeniowej bez potwierdzania kodem PIN! Wystarczy, że zbliżysz kartę do terminala!

Karta Visa bankomat
Wpłacaj/wypłacaj gotówkę z bankomatów

Dzięki Karcie Visa możesz korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą – 3 wypłaty w bankomatach sieci Euronet w całej Polsce są bezpłatne.

cash back
Wypłacaj gotówkę dzięki usłudze Visa cash back

Możesz wypłacić gotówkę (do 1 000 zł) robiąc zakupy w punktach handlowych w całej Polsce oznaczonych logo Cash back.

rabat
Google Pay

Google Pay to bezpieczny, prosty i wygodny sposób płacenia telefonem, jak kartą Visa. Nie musisz mieć przy sobie portfela, by zawsze go mieć przy sobie!

karta Visa classic
karta Visa wielowalutowa

Jak założyć kartę płatniczą Visa?

Zostań Członkiem Kasy
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej
 • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli więc jeszcze nim nie jesteś, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
 • Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
 • Następnie wypełnij wniosek o wydanie karty Visa, a Twoja karta Visa i przypisany jej numer PIN zostaną wysłane do Ciebie pocztą, w dwóch osobnych przesyłkach.

BEZPIECZEŃSTWO

Twojej karty zależy również od Ciebie:

 • podpisz kartę zaraz po jej otrzymaniu;
 • nie udostępniaj karty i kodu PIN innym osobom!
 • nie przechowuj karty razem z kodem PIN! Najlepiej, jeśli zapamiętasz kod PIN;
 • przed potwierdzeniem transakcji zawsze sprawdź kwotę transakcji;
 • przysłaniaj ręką klawiaturę bankomatu lub terminala podczas wprowadzania numeru PIN;
 • kontroluj stan rachunku karty na bieżąco; Jeśli pojawią się podejrzane transakcje, należy niezwłocznie skontaktować się z Centrum Kart SKOK i zastrzec kartę;
 • nie trać karty z zasięgu wzroku podczas dokonywania płatności;
 • nie przechowuj karty w pobliżu urządzeń elektronicznych – może to spowodować jej uszkodzenie.

Ubezpieczenie

Wraz z kartą Visa Kasy Unii Lubelskiej otrzymujesz bez żadnych opłat gwarancję przejęcia odpowiedzialności do kwoty 150 EUR w przypadku nieuprawnionego użycia karty płatniczej. W przypadku, gdy szkoda przekroczy kwotę 150 EUR, przed skutkami nieuprawnionego użycia karty chroni Cie ustawa o usługach płatniczych (z dnia 19 sierpnia 2011 r.).

Zmiana kodu PIN

W każdej chwili możesz zmienić swój kod PIN na dowolnie wybrany w bankomatach na terenie całego kraju. Pamiętaj, żeby PIN był trudny do odgadnięcia dla innych! Nigdy nie ustawiaj kodu PIN, który jest: Twoją datą urodzenia, numerem telefonu, częścią numeru widniejącego na karcie lub ciągiem tych samych cyfr!

Bezpieczne limity

Aby lepiej kontrolować swoje wydatki, posiadacz karty może ustalić indywidualny dzienny limit transakcyjny dla kart wydawanych do rachunku.

Potwierdzenie transakcji

Transakcje dokonywane kartą Visa są autoryzowane. Każdorazowo sprawdzane są m.in. status karty (czy jest aktywna, zablokowana, zastrzeżona), środki dostępne na koncie oraz limit. Zyskujesz dzięki temu kontrolę wydatków.

Włączanie i wyłączanie funkcji zbliżeniowej

 • Jeśli nie chcesz korzystać z funkcji zbliżeniowej wystarczy zadzwonić do Centrum Kart SKOK – po wyłączeniu funkcji płatności zbliżeniowych Twoja Karta Visa będzie działać jak dotychczas – każda transakcja bez względu na kwotę będzie wymagała potwierdzenia kodem PIN.
 • Możesz również zmienić limit płatności internetowych lub w każdej chwili wyłączyć/ponownie włączyć możliwość dokonywania operacji w Internecie dzwoniąc do Centrum Kart SKOK.
 • Chroń kartę przed kradzieżą, zgubieniem lub uszkodzeniem. W przypadku utraty karty lub PIN-u albo podejrzenia nieuprawnionego użycia karty lub PIN-u, skontaktuj się natychmiast z czynnym całą dobę Centrum Kart SKOK – 801 800 805 dla telefonów stacjonarnych lub +48 58 511 20 70 (koszt połączenia wg taryfy operatora) dla wszystkich telefonów, także numerów zagranicznych, w celu zastrzeżenia karty.
 • Szczegółowe informacje dotyczące zasad funkcjonowania karty zbliżeniowej, bezpieczeństwa oraz dokonywania płatności za granicą znajdziesz na stronach: www.skok24.com.pl i www.skok.pl.

Masz dodatkowe pytania?

Kliknij przycisk widoczny z prawej strony. Na ekranie wyświetlą się: numer infolinii oraz adresy, dzięki którym skontaktujesz się z naszymi doradcami.

Skontaktuj się z nami

kontakt
infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00
Close Menu