Skip to main content

e-lokata na Nowe Środki

Wygodna i wysoko oprocentowana lokata na Nowe Środki – nie musisz wychodzić z domu by ją założyć, wystarczy zalogować się do Bankowości Elektronicznej eSKOK.
  • Maksymalne oprocentowanie stałe wynosi 4,00% w skali roku
  • Okres trwania lokaty wynosi 3 miesiące
  • Kwota, jaką możesz ulokować: od 500 zł do 1 000 000 zł

Korzyści

Sprawdź ofertę e-lokaty i ciesz się zyskiem! Przekonaj się jak łatwo, prosto i wygodnie możesz pomnożyć swoje oszczędności. Skorzystaj już dziś!
oprocentowanie stałe
szybki zysk w 3 miesiące
ok
wygodny dostęp do środków
Szczegóły w Cenniku Lokat
„Nowe środki” – to nadwyżka pomiędzy saldem środków na wszystkich rachunkach w Kasie w dniu zakładania lokaty, a saldem środków na wszystkich rachunkach w Kasie na koniec 30go dnia poprzedniego miesiąca. Za rachunki Kasa uznaje: rachunek IKS/ROR, rachunek systematycznego oszczędzania Książeczka (Avista), rachunek lokaty.
Lokata dostępna za pośrednictwem usługi Bankowości Elektronicznej eSKOK.
Środki zgromadzone na rachunku są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

Jak założyć lokatę?

Zostań Członkiem Kasy
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej
  • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
  • Na spotkanie w oddziale przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
ok
Załóż lokatę

  • Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej możesz w każdej chwili przyjść do najbliższego Oddziału Kasy i złożyć wniosek o otwarcie lokaty.
Szczegóły w placówce Kasy

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami lub zostaw nam swoje dane kontaktowe.
Zadzwonimy tak szybko jak będzie to możliwe.

Skontaktuj się z nami

kontakt
infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00
Close Menu