Skip to main content
stop wirus
Obecna sytuacja wpływa na nasze życie codzienne, dlatego zapewniamy Państwa, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Kasa Unii Lubelskiej dokłada wszelkich starań, by obsługa Klientów w placówkach odbywała się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

Zachęcamy, do korzystania z bankowości elektronicznej eSKOK i aplikacji mobilnej mSKOK oraz kart płatniczych VISA, a także bankomatów.

Jednak jeśli mają Państwo potrzebę załatwienia swoich spraw bezpośrednio w placówce – serdecznie zapraszamy i jednocześnie informujemy, że jesteśmy odpowiednio przygotowani. W naszych Oddziałach staramy się pracować normalnie i zapewnić aby obsługa przebiegała jak dotychczas. Dokładamy wszelkich starań, by nasze placówki były bezpieczne zarówno dla Państwa, jak i naszych pracowników.

 

WPROWADZONE ZASADY OBSŁUGI:
bezpieczna odległość
BEZPIECZNE ODLEGŁOŚCI

Zachowane niezbędnego minimum 2 metrów odległości od innych osób, przebywających w tym samym czasie w placówce.

ograniczona liczba osób
OGRANICZONA LICZBA KLIENTÓW

W oddziałach może przebywać jednocześnie ograniczona liczba osób. Dla bezpieczeństwa prosimy poczekać przed placówką na swoją kolej.

Ochrona wirus
ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ

Personel Kasy został wyposażony w maseczki ochronne. Używamy także rękawiczek jednorazowych i stale dezynfekujemy powierzchnie.

ekran ochronny
EKRANY OCHRONNE

Ekrany zamontowane na biurkach obsługi, chronią przed bezpośrednim kontaktem, zwiększając tym samym bezpieczeństwo.

DBAJMY O NASZE WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO!

Aktualny stan pandemii przekłada się na niemal każdy aspekt naszego życia, również na korzystanie z usług finansowych. Cały czas pracujemy nad wprowadzeniem nowszych rozwiązań, dzięki którym jeszcze więcej  spraw można będzie zrealizować zdalnie. Na bieżąco będziemy informować Państwa o zmianach.

POPROŚ O KONTAKT
Close Menu