pożyczka jak malowana

Dla kogo przeznaczona jest Pożyczka Gotówkowa?

Pożyczka Gotówkowa to produkt dla Ciebie, jeśli chcesz przeznaczyć gotówkę na dowolny cel lub na spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zamienić kilka rat z różnych zobowiązań na jedną, która może być niższa niż suma dotychczasowych miesięcznych rat!

Co możesz zyskać, korzystając z naszej pożyczki?

atrakcyjna pożyczka
  • Dogodny okres kredytowania – od 3 do 120 miesięcy
  • Kwota od 500 zł do 255 tys. zł
  • Oprocentowanie już od 6,99%
ok
  • Minimum formalności – możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczenia o dochodzie, wystarczy dowód osobisty!
  • Szybka decyzja kredytowa –  gotówka dostępna nawet w 20 minut!
  • Elastyczne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po wypłacie wynagrodzenia
  • Atrakcyjna rata dopasowana do możliwości finansowych i zdolności kredytowej

Reprezentatywny przykład na podstawie Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim dla Pożyczki Gotówkowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 21,46 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 930,37 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 767,40 zł, oprocentowanie zmienne 9,96 %, całkowity koszt kredytu 2 837,03 zł (w tym: prowizja 274,50 zł, odsetki 1667,40 zł, koszt ubezpieczenia 895,13 zł, koszt prowadzenia rachunku 0,00 zł), 59. miesięcznych rat równych w wysokości 129,46 zł, oraz ostatnia 60. rata w wysokości 129,45zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.02.2022 na reprezentatywnym przykładzie. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej.

Zostań Członkiem Kasy
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej
  • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
  • Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
dokumenty pożyczka
Skorzystaj z Pożyczki Gotówkowej
  • Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej i chcesz wziąć Pożyczkę, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości oraz dokumentem poświadczającym osiągany dochód i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.

Jesteś zainteresowany pożyczką gotówkową?

Skontaktuj się z nami lub zostaw nam swoje dane kontaktowe.
Zadzwonimy tak szybko jak będzie to możliwe.

Skontaktuj się z nami

kontakt
infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00