Skip to main content
W Kasie Unii Lubelskiej tniemy ceny pożyczek! Oferta pożyczki z obniżonym oprocentowaniem jest dla wszystkich Klientów Kasy Unii Lubelskiej, którzy chcieliby mieć ratę łatwiejszą do spłaty, bez zbędnego obciążania domowego budżetu.

Przyjdź, przelicz… przekonaj się sam ile zaoszczędzisz!

Dla kogo przeznaczona jest Pożyczka Gotówkowa?

Pożyczka Gotówkowa to produkt dla Ciebie, jeśli chcesz przeznaczyć gotówkę na dowolny cel lub na spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zamienić kilka rat z różnych zobowiązań na jedną, która może być niższa niż suma dotychczasowych miesięcznych rat!

Co możesz zyskać, korzystając z naszej pożyczki?

atrakcyjna pożyczka
 • oprocentowanie już od 6,99%
 • prowizja już od 1,5%
 • okres spłaty nawet do 10 lat
 • szybka decyzja kredytowa
ok
 • Minimum formalności – możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczenia o dochodzie, wystarczy dowód osobisty!
 • Szybka decyzja kredytowa –  gotówka dostępna nawet w 20 minut!
 • Elastyczne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po wypłacie wynagrodzenia
 • Atrakcyjna rata dopasowana do możliwości finansowych i zdolności kredytowej

Reprezentatywny przykład na podstawie Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim dla Pożyczki Gotówkowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 21,46 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 930,37 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 767,40 zł, oprocentowanie zmienne 9,96 %, całkowity koszt kredytu 2 837,03 zł (w tym: prowizja 274,50 zł, odsetki 1667,40 zł, koszt ubezpieczenia 895,13 zł, koszt prowadzenia rachunku 0,00 zł), 59. miesięcznych rat równych w wysokości 129,46 zł, oraz ostatnia 60. rata w wysokości 129,45zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.02.2022 na reprezentatywnym przykładzie. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej.

Zostań Członkiem Kasy
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej
 • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
 • Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
dokumenty pożyczka
Skorzystaj z Pożyczki Gotówkowej
 • Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej i chcesz wziąć Pożyczkę, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości oraz dokumentem poświadczającym osiągany dochód i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.

Jesteś zainteresowany pożyczką gotówkową?

Skontaktuj się z nami lub zostaw nam swoje dane kontaktowe.
Zadzwonimy tak szybko jak będzie to możliwe.

Skontaktuj się z nami

kontakt
infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00
Close Menu