Pożyczka Jubileuszowa

Pożyczka Jubileuszowa - skorzystaj z wyjątkowej okazji do spełniania marzeń!

Kasa Unii Lubelskiej aktywnie działa na rynku usług finansowych już od przeszło 25 lat! Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę Pożyczki Jubileuszowej, dzięki której łatwo zrealizujesz swoje plany i marzenia już dziś!

Sprawdź zalety Pożyczki Jubileuszowej:

atrakcyjna pożyczka
  • oprocentowanie 5%
  • kwota pożyczki: 25 tys. zł
  • czas spłaty: 25 miesięcy

Pożyczka Jubileuszowa: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,33 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 23 750 zł, całkowita kwota do zapłaty 26 379,80 zł, oprocentowanie zmienne 5,00 %, całkowity koszt kredytu 2 629,80 (w tym: prowizja 1 250,00 zł ,odsetki 1 379,80 zł, koszt prowadzenia rachunku 0,00 zł), 24 miesięcznych rat równych w wysokości 1 055,19 zł, oraz ostatnia 25 rata w wysokości 1 055,24 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.05.2020 na reprezentatywnym przykładzie. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej.

Zostań Członkiem Kasy
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej
  • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
  • Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
dokumenty pożyczka
Skorzystaj z Pożyczki Jubileuszowej
  • Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej i chcesz wziąć Pożyczkę, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości oraz dokumentem poświadczającym osiągany dochód i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.

Jesteś zainteresowany Pożyczką Jubileuszową?

Skontaktuj się z nami lub zostaw nam swoje dane kontaktowe.
Zadzwonimy tak szybko jak będzie to możliwe.

Skontaktuj się z nami

kontakt
infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00