Dla kogo przeznaczone są Fundusze inwestycyjne?

Fundusz Inwestycyjny to instytucja zbiorowego inwestowania, która lokuje powierzone środki pieniężne w różne instrumenty dostępne na rynku finansowym – akcje, papiery dłużne, czyli np. obligacje i bony skarbowe lub inne aktywa.

Chcesz w efektywny i etyczny sposób pomnażać swój kapitał, ale nie czujesz się ekspertem w tej dziedzinie? Nasze fundusze są właśnie dla Ciebie! Zarządzaj swoimi pieniędzmi zgodnie z potrzebami i ciesz się korzyściami systematycznego oszczędzania. Inwestowanie z ALTUS TFI S.A. niesie ze sobą wiele korzyści takich, jak choćby elastyczność, nowoczesność, oszczędność, prostota i wygoda.

 Inwestując z ALTUS TFI S.A. możesz wybierać spośród szerokiej gamy funduszy:
SKOK Parasol FIO z następującymi Subfunduszami:
Sprawdź naszą ofertę, wybierz fundusz najlepszy dla Ciebie!

Poznaj korzyści inwestowania za pośrednictwem Funduszy inwestycyjnych SKOK!

  • Elastyczność – Wybierz fundusz dopasowany do Ciebie, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Możesz rozpocząć inwestowanie od niewielkich wpłat – pierwsza i każda kolejna to nie mniej niż 200 zł.
  • Nowoczesność – Skorzystaj z usługi „Fundusze on-line”, dzięki której możesz zarządzać swoimi oszczędnościami z każdego miejsca, w którym połączysz się z siecią!
  • Oszczędność – Poniesione przez Ciebie koszty będą mniejsze, niż gdybyś inwestował na giełdzie.
  • Prostota – Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy w dziedzinie inwestowania – zaufaj wiedzy naszych ekspertów.
  • Wygoda – Sam zadecyduj o tym, ile, kiedy i w jakim zakresie inwestować. A jeśli stwierdzisz, że inwestowanie nie jest dla Ciebie – w każdej chwili możesz się wycofać nie tracąc tego, co zyskałeś podczas inwestowania.

Skontaktuj się z doradcą

Kliknij przycisk widoczny z prawej strony. Na ekranie wyświetlą się: numer infolinii oraz adresy, dzięki którym skontaktujesz się z naszymi doradcami
  • Podczas rozmowy doradca odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Unii Lubelskiej.
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej

  • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
  • Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
Załóż Fundusz Inwestycyjny

  • Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej i chcesz założyć fundusz inwestycyjny zgłoś się do wybranej placówki i zapytaj naszego opiekuna finansowego o fundusze inwestycyjne.
  • Rejestr możesz też założyć za pośrednictwem platformy transakcyjnej.

Skontaktuj się z nami

infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00