Dla kogo przeznaczona jest Pożyczka Gotówkowa?

Pożyczka Gotówkowa to produkt dla Ciebie, jeśli chcesz przeznaczyć gotówkę na dowolny cel lub na spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach finansowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zamienić kilka rat z różnych zobowiązań na jedną, która może być niższa niż suma dotychczasowych miesięcznych rat!

Co możesz zyskać, korzystając z naszej pożyczki?

  • Dogodny okres kredytowania – od 3 do 120 miesięcy
  • Kwota od 500 zł do 255 tys. zł
  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 24,24%
  • Minimum formalności – możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczenia o dochodzie, wystarczy dowód osobisty!
  • Szybka decyzja kredytowa –  gotówka dostępna nawet w 20 minut!
  • Elastyczne zasady spłaty – możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty, np. tuż po wypłacie wynagrodzenia
  • Atrakcyjna rata dopasowana do możliwości finansowych i zdolności kredytowej

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 533,54 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 589,48 zł, oprocentowanie zmienne 8,00 %, całkowity koszt kredytu 2 055,94 zł (w tym: prowizja 608,40 zł ,odsetki 909,48 zł, koszt ubezpieczenia 538,06 zł, koszt prowadzenia rachunku 0,00 zł), 53 miesięcznych rat równych w wysokości 103,51 zł, oraz ostatnia 54 rata w wysokości 103,45 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.05.2020 na reprezentatywnym przykładzie. Czas wypłaty pożyczki liczony jest od momentu złożenia kompletnego wniosku pożyczkowego. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej.

Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej
  • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
  • Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
Skorzystaj z Pożyczki Gotówkowej
  • Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej i chcesz wziąć Pożyczkę, przyjdź do naszej placówki z dowodem tożsamości oraz dokumentem poświadczającym osiągany dochód i złóż wniosek o udzielenie pożyczki.

Jesteś zainteresowany pożyczką gotówkową?

Skontaktuj się z nami lub zostaw nam swoje dane kontaktowe.
Zadzwonimy tak szybko jak będzie to możliwe.

Skontaktuj się z nami

infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00